Haber Detayı
12 Aralık 2018 - Çarşamba 08:37 Bu haber 353 kez okundu
 
İstişare toplantısı gerçekleştirildi
"Edepli, ahlaklı, imanlı, bilgili bir gençlik için çalışmak mecburiyetindeyiz."
DÜNYA Haberi
İstişare toplantısı gerçekleştirildi

Balıkesir Ülkü Ocakları İl Başkanı Halil Görmen’in talimatları ve katılımlarıyla genişletilmiş İstişare Toplantımızı gerçekleştirildi. Genişletilmiş İstişare Toplantısı kapsamında İl Yöneticileri, İlçe Ocak Başkanları Teşkilatlandırma, Basın ve Sosyal Medya, Sosyal Faaliyet, Üniversite, Ortaöğretim Birim Başkanları ile yeni dönemde gerçekleştirilen faaliyetler üzerine görüşüldü.

 

Ülkü Ocakları İl Başkanı Halil Görmen yaptığı konuşmada: "Ülkü Ocakları olarak asli görevimiz, Türk gençliğinin milli ve manevi anlamda gelişmesi, çağın şartlarına kendini hazır hale getirmesi ve donanımlı bir şekilde yetiştirilmesidir. Edepli, ahlaklı, imanlı, bilgili bir gençlik için çalışmak mecburiyetindeyiz.

Özellikle ortaöğretim ve üniversite gençliğinin milli şuurla yetiştirilmesine ziyadesiyle önem vermeliyiz. Unutmayınız ki bu dava yok olacak kadar basit ve sahipsiz değildir. Ümitsizliğe kapılmak, karanlıklar içinde kaybolmak, yese düşmek, “Allah (c.c) var, keder yok” diyen biz ülkücülere asla yakışmaz.

Buraya kadar geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Allah hepinizden ayrı ayrı razı olsun. İlçelerimizdeki bütün gönüldaşlarımıza saygı, sevgi ve muhabbetlerimi iletiniz. Hepinizi Allah’a emanet ediyorum”dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı