Haber Detayı
19 Temmuz 2015 - Pazar 22:36 Bu haber 243 kez okundu
 
CHP’li Akın Balıkesir’de çalışmalarına devam ediyor
Akın, Ayvalık’ta Yeryüzü Sofrası’na ve Erdek’te 1. Kyzikos Heykel Sempozyumuna Katıldı
DÜNYA Haberi
CHP’li Akın Balıkesir’de çalışmalarına devam ediyor

Akın, Ayvalık’ta Yeryüzü Sofrası’na ve Erdek’te 1. Kyzikos Heykel Sempozyumu’na katıldı, Gömeç’te kahvehanelerde vatandaşlarla bir araya geldi ve Ramazan Ayı’nın son iftarını Bandırma’da açtı.


Balıkesir’de gittiği yerlerde vatandaşlar tarafından yoğun bir ilgi ve sevgiyle karşılanan Akın, bu ilgi ve sevgiden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Balıkesir’de hemşerilerimle birlikte olduğumda yaşadığım mutluluğu tarif edemem. Onları dinlemek, onlarla birlikte zaman geçirmek benim için büyük bir mutluluk” diye konuştu.


Ayvalık’ta katıldığı, CHP ilçe örgütü tarafından düzenlenen Yeryüzü Sofrası’nda çok duygulandığını ifade eden Akın, “Ne kadar güzel bir ortamdı. Herkes evinden getirdiği lokmasını yanındakiyle, karşısındakiyle paylaştı. Orada esasında huzuru, mutluluğu, sevinci paylaştık. Yeryüzü Sofrası’nın düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.


Akın, Gömeç’i de ziyaret ettiğini belirterek, burada kahvehanelerde vatandaşlarla bir araya geldiğini, talepleri ve sıkıntıları dinlediğini anlattı. Akın, “İlçeleri sık sık ziyaret edeceğim, hemşerilerimi dinleyeceğim” dedi.


Erdek’te düzenlenen 1. Kyzikos Uluslararası Heykel Sempozyumu’na da katılan Akın, halkı sanatla buluşturmak adına bu tür etkinliklerin çok önemli olduğunu ifade etti. Akın, sanat sempozyumunda emeği geçen Erdek Belediyesi ve sanatçıları kutladı, sanatçılara teşekkür plaketlerini ve sertifikalarını sundu.


Akın, Ramazan Ayı’nın son iftarında ise Bandırmalı hemşerileriyle bir araya geldi. Yem-Tar firmasının katkılarıyla düzenlenen iftar yemeğine katılan Akın, tüm vatandaşlara mutluluk, huzur ve sağlık içerisinde geçirecekleri bir Ramazan Bayramı dileğinde bulundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı