Haber Detayı
14 Temmuz 2015 - Salı 01:49 Bu haber 1228 kez okundu
 
Bu Piliç Rüzgarı Sahalar da Esiyor
Balıkesir'in köklü firmalarından Bu Piliç Entegre Gıda Sanayi, masa tenisi takımıyla adından söz ettiriyor.
DÜNYA Haberi
Bu Piliç Rüzgarı Sahalar da Esiyor

Balıkesir'in köklü firmalarından Bu Piliç Entegre Gıda Sanayi, masa tenisi takımıyla adından söz ettiriyor.

16.10.2014 tarihinde faaliyetine başlayan Bu Piliç Spor Kulübünün yönetim kurulu başkanı Fuat KULA olurken Yönetim Kurulu üyeliklerinde Rahmi Kula, Uğur Kula, Onur Özkul, Mehmet Yavuz Mustafa Yaman ve Demet Candemir görev alıyor. 
Bu Piliç Entegre Gıda San.Tic.A.Ş. firması, gençlerin sağlıklı bir geleceğe ulaşması için spora önem vererek özel sektör kuruluşlarının amatör spor kulüplerinin desteklenmesinin gerekliliği konusunda tüm firmalara örnek olmaya devam ediyor.

BU PİLİÇ SPOR KULUBÜ, alt yapısında yetiştirdiği oyuncular ile ülkemize başarılı sporcular ve nesiller yetişmesini kendisine misyon edinmiştir. Kulüp Masa Tenisi dalında faaliyet gösterilmek üzere kurulmuştur. Balıkesir ilimizin geçmiş yıllarda özellikle masa tenisinde Ülkemizde ve Dünya da önemli başarılara imza atmış sporcular yetiştirdiğini düşüncesiyle, önemli bir potansiyel bulunan ilimizde ilk etap da masa tenisi takımı kurulmuştur.

Önce iyi insan, sonra iyi sporcu modelini benimseyen Bu Piliç Spor Kulübünün Masa tenisi takımını Mustafa Yaman ve Demet Candemir çalıştırmaktadır.  Masa Tenisi Takımı 3 erkek 4 bayan sporcusu ile birlikte 29-31 Mayıs 2015 tarihleri arasında Çorum ilinde yapılan Türkiye 2. Ligine Terfi Müsabakalarında mücadele etmiş, Demet Candemir, Simge Özbayraç, Şenay Yaman ve Kadriye Poyrazoğlu’ndan oluşan bayan sporcu takımı 2. olarak Türkiye Masa Tenisi 2.Lige yükselmiştir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı