Haber Detayı
14 Temmuz 2015 - Salı 01:31 Bu haber 236 kez okundu
 
TÜRKAV'dan İftar ve Çay Vakti
Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı Balıkesir Şubesi, Balıkesir Öğretmenevinde iftar yemeği düzenledi.
DÜNYA Haberi
TÜRKAV'dan İftar ve Çay Vakti

Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı Balıkesir Şubesi, Balıkesir Öğretmenevinde iftar yemeği düzenledi. İftar da TÜRKAV aracılığı ile burs verilen başarılı öğrenciler ile burs veren ülkücüler bir araya geldi.

Katılımın kalabalık olduğu iftara MHP Balıkesir İl Başkan Yardımcıları Hakan MESCİ ve Şükrü ŞIK, MHP Balıkesir İl Kadın Kolları Başkanı Semra ŞIK, MHP Altıeylül İlçe Başkanı İsmail SÖNMEZ, MHP Balıkesir Milletvekili Adayı Adnan ÇELEBİ, KAMU-SEN İl Temsilcisi ve Türk Eğitim-Sen Balıkesir 1 Nolu Şube Başkanı Yılmaz KURAN, Türk Büro-Sen Balıkesir Şube Başkanı Sıtkı ALKAN, Ülkü Ocakları temsilcileri ve çok sayıda vakıf üyesi katıldı.


Samimi bir ortamda geçen iftardan sonra sohbete TÜRKAV Şube Binasında Ramazan ayı boyunca Cuma akşamları yapılan Çay Vakti programıyla devam edildi. İlerleyen saatlerde MHP Balıkesir Milletvekili Prof. Dr. Recep ÇETİN ve Milletvekili adayı Mehmet DURAN da Çay Vakti programına katıldı.


Başkan Dr. Necdet ÖNSÖZ şunları söyledi:


“Değerli misafirler, Kıymetli öğrencilerimiz, TÜRKAV’ın değerli üyeleri,


Mübarek Ramazan akşamında iftar çağrımıza icabet edip geldiğiniz için hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.


TÜRKAV Balıkesir Şubesi olarak 2014 – 2015 Eğitim – Öğretim yılında burs verdiğimiz 1 öğrencimiz Tıp Fakültesinden, 1 öğrencimiz Hukuk Fakültesinden, 3 öğrencimiz Mühendislik Fakültesinden, 3 öğrencimiz Eğitim Fakültesinden, 1 öğrencimiz Turizm Fakültesinden, 1 öğrencimiz Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümünden, mezun olmuştur. Kendilerine yeni hayatlarında başarılar dileriz.


Mübarek Ramazan ayı içerisinde Türk-İslam aleminin acılara gargolduğu şu günlerde bizler birlik ve beraberlik içinde, istişare ile hareket ettiğimiz takdirde Ülkemizin, Türk Milletinin ve İslam Aleminin geleceğine yönelik düşüncelerimizi fikirlerimizi, hareketlerimizi koordine edebilme imkanımız olacaktır.


Tüm teşkilatlarımıza, tüm arkadaşlarımıza katılımlarınızı gösteren siz değerli konuklarımıza hepinize teşekkür ediyorum, Sağolun! Varolun! “ dedi


MHP Balıkesir Milletvekili Prof. Dr. Recep ÇETİN “Necdet Başkanımıza ve yönetim kurulumuza gönül dolusu teşekkürler.” diyerek Türk Milletine ve Türk Milliyetçiliğine hizmetlerinden dolayı TÜRKAV Balıkesir Şubesine teşekkür etti. Önümüzdeki günlerde başlayacak olan koalisyon görüşmeleri ile ilgili istişare yapan MHP Balıkesir Milletvekili Prof. Dr. Recep ÇETİN “MHP olarak 17-25 Aralık yolsuzlukla mücadele, Çözüm sürecinin sonlandırılması ve Cumhurbaşkanının anayasal çizgide kalması olmazsa olmazlarımızdır” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı