Haber Detayı
14 Temmuz 2015 - Salı 00:52 Bu haber 182 kez okundu
 
Başkanlar Kesenin Ağzını Açtı
Balya Belediyespor Yönetim Kurulu ve futbolcuları Nefes Bahçe'de düzenlenen iftar gecesi ve imza atma töreninde buluştu.
DÜNYA Haberi
Başkanlar Kesenin Ağzını Açtı

Balya Belediyespor Yönetim Kurulu ve futbolcuları Nefes Bahçe'de düzenlenen iftar gecesi ve imza atma töreninde buluştu... Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç'ın da katıldığı imza töreninde yönetim kurulu ve futbolcular şampiyonluk yemini etti...

Bu sezon 1. Amatör Kümede namağlup şampiyon olan Balya Belediyespor’un Ramazan ayı nedeniyle futbolcularına verdiği iftar yemeği Nefes Bahçe tesislerinde gerçekleşti. Balya Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Güngören, Genel Kaptan Murat Akkaya, Antrenör Şenol Direk ve Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç’ın katıldığı iftar sonrası takıma yeni transfer edilen oyuncuların imza töreni de yapıldı.
İftar yemeği sonrası kısa bir konuşma yapan Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç, göreve geldikleri dönemde kümede kalması için mücadele ettikleri Balya Belediyespor’u bu sezon namağlup Süper Amatör’e çıkardıklarını söyledi. Hedeflerinin BAL ligi ve ardından 3. lig olduğunu vurgulayan Başkan Kılıç, kulüp için oluşturdukları yeni yönetimde siyasi bir amaç gütmeden MHP, CHP ve AKP’li isimleri Balya için kulüp yönetiminde bir araya getirdiklerini söyledi.
Şehir takımlarının her zaman Belediye desteğine ihtiyaç duyduklarını hatırlatan Kılıç, “Balya Belediye bünyesinde bir parolamız var. Hedef 2019 diye. Biz bu hedefe seçimden önce Balıkesir kamuoyunda MHP’li Osman Kılıç’ın belediyeyi kazanacağını hayal görenler bizim inanmışlığımızın farkında değillerdi ve biz bu inanmışlıkla seçimi kazanmıştık. Aynı inanmışlıkla önümüze koyduğumuz Balya Belediyespor’u 2019’da 3.ligde top koşturacağız. Balya Belediyespor’un yeni yönetiminde değerli isimler var. Bunlar Osman Kılıç’ın hedeflerine ve kişiliğine güvendikleri ve inandıkları için buradalar.

Balıkesir bizim şehrimiz geçen yıl Belediye başkanı ile kulüp başkanın çekişmesi sonucu şehrin takımı Süper Lig’deki takımız bir alt lige düşmesi bizleri üzdü. Bizim kulübümüzde ise her türlü siyasi görüşe sahip arkadaşımız var. Fakat bizim ortak paydamız ay yıldızlı, al bayrağımız.  Sporun barış ve kardeşlik olduğunu göstermeye çalışıyoruz” dedi.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı