Haber Detayı
19 Ağustos 2015 - Çarşamba 09:22 Bu haber 277 kez okundu
 
Sema Kırcı Balıkesir'i Salladı
Ak Parti Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı saha çalışmalarına hız verdi.
DÜNYA Haberi
Sema Kırcı Balıkesir'i Salladı

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı saha çalışmalarına hız verdi. Yaklaşık bir aydır Balıkesir'in tüm ilçelerinde aralıksız ziyaretler yaparak yoğun tempoda çalışan ve başta partililer ve sivil toplum örgütleri ile görüşen, STK üyelerinin taleplerini dinleyen Sema Kırcı'ya Balıkesir'de yaptığı ziyaretlerde ilgi büyük oldu.

Sema Kırcı, Büyükşehir Eski Belediye Meclis Üyesi ve  Av. Mesut Akbıyık başta olmak üzere Altıeylül ve Karesi Belediye Meclis Üyelerinin de katıldığı ziyaretler kapsamında dün sırası ile BAŞÖTKOP Balıkesir taşıyıcılar kooperatifi, Damızlık Sığır Yetiştiriciliği Birliği, Balıkesir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Balıkesir Terziler ve Konfeksiyoncular Odası, Balıkesir Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi , Kasaplar Esnaf Odası, Ayakkabıcılar Esnaf Odası, Sebze ve Meyveciler Esnaf Odası ziyaretlerinde bulunarak oda başkanları ve üyeleri ile geniş katılımlı toplantılarda buluştu. 

Halkın ilgisi görülmeye değerdi
Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu'nun daveti üzerine Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren ve 1000 çalışanı ile Balıkesir ekonomisine önemli katkılar sağlayan Yarış Kabin Fabrikasında işçilerle öğle yemeği yiyen Kırcı  öğleden sonra göreve yeni atanan Altıeylül Kaymakamı Nuri Özder'i ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Balıkesir Valisi Mustafa Yaman'ı makamında ziyaret ettikten sonra Balıkesir çarşısında çarşı esnafı ve halkla buluşan Kırcı'nın mütevazi tavrı çarşı esnafı tarafından beğeni ile karşılandı. Kırcı STK'ların sorunları ile daha yakından ilgilenme sözü verdi.


Akbıyık: Balıkesir yakın geleceğin yıldızı olacaktır
Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı'ya Balıkesir ziyaretlerinde eşlik eden Av. Mesut Akbıyık "Vekilimiz tüm Balıkesir'de sivil toplumun örgütlerinin dertlerini dinlemeye ve halkımıza yakından temas etmeye devam ediyor. Bizler Ak Parti'nin tüm zamanlarda  lider olmayı sürdürdüğü Balıkesirimiz'de Ak Parti'yi zirvede  tutmaya devam edeceğiz. 13 Yıllık iktidarında Balıkesir'in çehresini değiştiren hizmet anlayışı ile Ak Parti hizmetlerinin artarak devam etmesi en büyük gayretimizdir. Olası erken genel seçimde de hedefimiz en az 5 milletvekili kazanmak olacaktır. Bu sayıyı yakalayacak potansiyelimiz var ve biz gittiğimiz her yerde temas etme şansı yakaladığımız her seçmende bu mesajı alabiliyoruz. Balıkesir Ak Parti iktidarında yakın geleceğin yıldızı olacaktır" dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı