Haber Detayı
18 Ağustos 2015 - Salı 08:39 Bu haber 543 kez okundu
 
Kırcı ve Kafaoğlu’ndan Yarış Kabin ziyareti
Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun son haftalarda devam ettirdiği fabrika ziyaretlerinde çalışanlarla öğle arası yemek programına Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı da katıldı.
DÜNYA Haberi
Kırcı ve Kafaoğlu’ndan Yarış Kabin ziyareti

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun son haftalarda devam ettirdiği fabrika ziyaretlerinde çalışanlarla öğle arası yemek programına Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı da katıldı.  Kırcı ve Kafaoğlu, tabldot sırasından yemeklerini alıp çalışanlarla beraber yemek yedi.

Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı, Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ve Meclis Üyeleri Yarış Kabin çalışanlarıyla bir araya gelip yemek yediler. Umut Yarış’ın ev sahipliğini yaptığı, yaklaşık 1000 personelin çalıştığı üretim tesislerini gezen Kırcı ve Kafaoğlu, yemekhanede tabldot sırasına girip yemeklerini aldılar. Çalışanlar ile sohbet ortamında geçen öğle yemeğinin ardından üretim tesislerini gezen heyet, tesis hakkında bilgi aldı. Şehrimize ve ülkeye katkıda bulunan bu gibi başarılı tesislerin varlığından memnuniyet duyduklarını dile getiren Kırcı ve Kafaoğlu, işletme sahiplerine ve çalışanlarına teşekkür ettiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı