Haber Detayı
17 Ağustos 2015 - Pazartesi 00:19 Bu haber 232 kez okundu
 
2 .Gündoğan'a Alt Geçit Yapılıyor
Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu 2. Gündoğan Mahallesi’nde mahalleleri birbirine birleştirecek olan alt geçit çalışmasını yerinde inceledi.
DÜNYA Haberi
2 .Gündoğan'a Alt Geçit Yapılıyor

Belediye Meclis Üyeleri Fikrettin Kocaman, Hasan Avcı ve Murat Adısanoğlu ile birlikte alt geçit çalışması hakkında yetkililerden bilgi alan ve işçilere kolaylıklar dileyen Başkan Kafaoğlu halkın güvenliği için alt geçidin kısa süre içerisinde tamamlanacağını söyledi.

Başkan Kafaoğlu Gümüşçeşme, 1. Gündoğan ve 2. Gündoğan Mahallesi hattında yayaların bir taraftan diğer tarafa geçişi noktasında sıkıntı oluştuğunu söyledi. Kafaoğlu çalışmaların insanların güvenliği için yapıldığını kaydetti.


“1 AY İÇERİSİNDE ÇALIŞMA BİTECEK”


Kafaoğlu “Vatandaşlarımızın mahallere geçişi açısından bu alt geçit son derece önemli. Sağlık ocağı ve okula gitmek için vatandaşlarımız artık rahatlıkla alt geçidi kullanarak gidebilecek. Devlet Demir Yolları, Büyükşehir Belediyesi ve Altıeylül Belediyesi olarak iki alt geçit yapılması için yer tespit edildi ve çalışmalar başladı. 1 ay içerisinde bu çalışma tamamlanacak. Günün şartlarına uygun bir şekilde alt geçit yapılıyor. Okullar açılmadan alt geçit hizmete girecek” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı