Haber Detayı
12 Ağustos 2015 - Çarşamba 00:50 Bu haber 305 kez okundu
 
Uğur'dan Şimşek'e Tam Not
DÜNYA Haberi
Uğur'dan Şimşek'e Tam Not

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur Savaştepe'yi ziyaret etti. Başkan Turhan Şimşek'in yaptığı çalışmaları yerinde inceleyen Uğur, Başkan Turhan Şimşek'e tam not verdi.

Dün Savaştepe ilçesini ziyaret eden Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur Savaştepe halkıyla bir araya geldi. Uğur'un ilçe ziyaretine Ak Parti Savaştepe İlçe Başkanı Ali Toprak ve Belediye Başkanı Turhan Şimşek de eşlik etti. İlçede yapılan yatırımlar ile ilgili Başkan Şimşek'ten bilgi alan Edip Uğur, Savaştepe'nin Turhan Şimşek ve ekibinin yoğun çalışmalarıyla adeta yeniden doğduğunu ifade etti.


İlçe başkanlığını da ziyaret eden Edip Uğur parti yöneticileri ile Savaştepe'nin sorunları üzerine görüşmeler yaptı. Toplantı sonrası İlçe Başkanı Ali Toprak ve Belediye Başkanı Turhan Şimşek ile birlikte vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Edip Uğur, Savaştepe'lilerin sorunlarını tek tek dinleyerek notlar aldı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur daha sonra esnaf ziyareti yaparak ilçeden ayrıldı. Yapılan yatırımlar ve çalışmalar nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur'un takdirini kazanan Savaştepe Belediye Başkanı Turhan Şimşek, Savaştepe'ye yağılan yatırım ve projelerin tüm hızıyla süreceğini, Savaştepe'nin çok kısa bir zaman sonra modern bir ilçe haline geleceğini söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı