Haber Detayı
09 Temmuz 2015 - Perşembe 00:56 Bu haber 226 kez okundu
 
Ergin Karaman Unutulmadı
Balıkesirli merhum işadamı Ergin Karaman sağlığında iken geleneksel olarak verdiği iftar yemeği hala sevenleri tarafından devam ettiriliyor.
DÜNYA Haberi
Ergin Karaman Unutulmadı

Balıkesirli merhum işadamı Ergin Karaman sağlığında iken geleneksel olarak verdiği iftar yemeği hala sevenleri tarafından devam ettiriliyor.  Sakarya Mahallesi’nde baba evinin önünde verilen geleneksel iftar yemeğine ilgi oldukça büyüktü.

İş, siyaset ve spor camiasının katıldığı yemeğe, ilgi büyük olurken bütün Sakarya Mahallesi de olmak üzere binlerce kişi iftar yemeğinde buluştu.Sakarya Mahallesi’nde gerçekleşen iftar yemeğinde sokaklara kurulan masaları çocuklu, kadınlı, erkekli binlerce kişi doldurdu. Okunan akşam ezanı sonrası oruçlar açılarak, yemek sonrası dualar edildi. Yemeğin ardından gelen misafirlere çay ikramı da yapılarak sohbet edildi. İftar yemeğine katılan vatandaşlarımızdan bazıları “Bizi bu yemeğe çağıranlardan, ikramlarını kusursuz bir şekilde yerine getirenlerden, emeği geçen herkesten Allah razı olsun, acılarına ortak oluyoruz, dualarımızı bugünde Ergin Karaman için edeceğiz” dediler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı