Haber Detayı
06 Temmuz 2015 - Pazartesi 23:56 Bu haber 353 kez okundu
 
Altıeylül’de Yaz Okulu bir başka
Altıeylül Belediye Spor Kulübü yaz okulu devam ediyor. 250 öğrencinin katılımıyla süren yaz okulunda futbol, teakwondo ve judo branşlarında eğitim alıyorlar.
DÜNYA Haberi
<strong><span>Altıeylül’de Yaz Okulu bir başka</span></strong>

Altıeylül Belediye Spor Kulübü yaz okulu devam ediyor. 250 öğrencinin katılımıyla süren yaz okulunda futbol, teakwondo ve judo branşlarında eğitim alıyorlar.

Altıeylül Belediyespor Kulübü futbol antrenmanları hafta içi Turnike halı sahada antrenör ve Altıeylül Belediyespor Kulübü Müdürü Ender Fatih Akıncı nezaretinde devam ediyor.
Judo ve Taekwondo çalışmaları ise Gençlik Merkezi spor tesislerinde Judo antrenörleri Cihan Yanar, Mehmet Güner, Taekwondo Antrenörü Serdar Erkekoğlu idaresinde devam ediyor.
Altıeylül Belediye Spor Kulübü Başkanı Fikrettin Kocaman çalışmalara başarıyla devam ettiklerini belirterek  “Bu süreçte öğrencilerimiz Futbol, Judo, Taekwondo sporlarının oyun kurallarını, sporcu beslenmesi ve iletişim konularında uygulamalı olarak bilgilendiriliyorlar. Yaz spor okullarımızda, 2001 doğumlu sporcularımızdan 2009 doğumlu sporcularımıza kadar bütün yaş kategorilerinden öğrencilerimizle tek tek ilgileniliyor, gelişimlerini tamamlamaları sağlanıyor. Yaz spor okullarımızı başarıyla tamamlayan sporcular arasından istekli ve hazır olanlar, kulübümüz bünyesinde lisans çıkarılarak değerlendirilecek ve ilçemiz, ilimiz ve ülkemiz sporuna kazandırılmaya çalışılacaktır” dedi.
Veliler ve öğrenciler yaz spor okullarından çok memnun olduklarını belirterek, uygulamanın her yaz döneminde yapılmasının uygun olacağını ifade ettiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı