Haber Detayı
06 Temmuz 2015 - Pazartesi 01:02 Bu haber 265 kez okundu
 
3500 Kişi Sahur Sofrasın da Buluştu
Altıeylül Belediyesi’nin düzenlediği sahur programlarının üçüncüsü Bahçelievler Mahallesi Asuva Park önünde bulunan sokak üzerinde yapıldı.
DÜNYA Haberi
3500 Kişi Sahur Sofrasın da Buluştu

Altıeylül Belediyesi’nin düzenlediği sahur programlarının üçüncüsü Bahçelievler Mahallesi Asuva Park önünde bulunan sokak üzerinde yapıldı. Sahur programına Altıeylül Belediye Başkan Vekili İsmail Çoban, Başkan Yardımcıları Mesut Eray, Zeki Çabuk, daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

1500 kişilik düzenlenen sahur programı vatandaşlardan büyük ilgi görünce hızlı bir şekilde sayı yükseltildi ve rakam 2500 kişiye çıkartıldı. Gece saatler ilerlemeye ve vatandaşlar gelmeye devam edince sahurdaki sandalye sayısı 1000 daha arttırarak 3500’e çıkartıldı. Vatandaşların yoğun ilgisi sonucunda Asuva Park önünde düzenlenen sahur programı 3500 kişiyle noktalandı. Sahura gelen tüm vatandaşlar yemek yiyerek hep bir anda sahur yapmanın keyfini yaşadılar.

Altıeylül Belediye Başkan Vekili İsmail Çoban “Ramazan bereketini Bahçelievler Mahallesi’nde fevkalade güzel bir ortamda vatandaşlarımızla sahur yaparak devam ettiriyoruz. Başlangıçta 1500 kişilik program ile başladığımız sahur programımız teveccüh görünce 2500 kişiye, son olarak 1000 kişi daha arttırarak 3500 kişi ile sahur programımız son buldu. Bu birlik ve beraberliğin bir göstergesi. Allah bu bereketi bütün İslam âlemine versin. Çok güzel bir gece geçirdik” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı