Haber Detayı
04 Temmuz 2015 - Cumartesi 01:45 Bu haber 216 kez okundu
 
Belediyespor Yaz Spor Okulu Açılıyor
Eğitimin her alanında hizmeti bir sorumluluk olarak gören ve eğitime yatırım yapmayı gelecek adına önemseyen Balıkesir Büyükşehir Belediyespor yaz spor okulu açıyor.
DÜNYA Haberi
Belediyespor Yaz Spor Okulu Açılıyor

Eğitimin her alanında hizmeti bir sorumluluk olarak gören ve eğitime yatırım yapmayı gelecek adına önemseyen Balıkesir Büyükşehir Belediyespor yaz spor okulu açıyor. Yaz okulu futbol branşı 6 temmuz'da başlayacak ve 21 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek.2002-2003-2004-2005-2006- 2007 ve 2008 doğumluların katılacağı yaz okulunda servis ücreti alınmayacak.Pazartesi,çarşamba ve Cuma olmak üzere haftada 3 gün gerçekleştirilecek çalışmalara, antrenman günleri TTM' den saat 17.30'da servis kalkacak ve saat 19.30'da dönüş yapılacaktır. Yaz okulu kayıtları Salih Tozan Kültür merkezi önünde yapılıyor.Yaz futbol okulu çalışmaları Büyükşehir Belediyespor tesislerinde yapılacak. Diğer yandan Voleybol yaz okulu kayıtları da aynı yerde yapılıyor.Voleybol yaz okulu ise 20 Temmuz tarihinde başlayacak.Hafta içi hergün 12.00-14.00 arası yapılacak çalışmalarda geleceğin voleybolcularının yetiştirilmesi hedefleniyor.Voleybol yaz okulu çalışmaları Alparslan Türkeş Spor kompleksinde yapılacak.

Her yıl yaz okulunu düzenleyerek çocukların yaz tatilini eğlenceli geçirmelerini hedefleyen Büyükşehir Belediyespor, yetiştirdiği başarılı sporcuları da yerel, ulusal ve uluslararası müsabakalara gönderiyor.Balıkesir'in ismini yurt içinde ve yurt dışında başarıyla duyuruyor.
Yaz döneminde hem sporu tabana yaymak hem de gelecek için yetenekli sporcuları seçebilmek adına düzenlenen kurslarda alanlarında uzman antrenör ve eğitimciler görev yapıyor. Yaz okullarının çocukların tatillerini verimli şekilde geçirmeleri ve sevdikleri bir spor dalında kendilerini yetiştirmeleri açısından büyük fırsat olduğunu ifade eden aileler çocuklarının spor aktiviteleriyle uğraşmasından dolayı oldukça memnun olduklarını ifade ettiler.
Büyükşehir Belediyespor, spor eğitiminin her alanında hizmeti bir sorumluluk olarak görüyor ve ayrıca çocuklara birlikte yaşam kültürü adı altında kardeşlik, yardımlaşma, hoşgörü gibi toplumsal değer eğitimleri de veriliyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı