Haber Detayı
03 Temmuz 2015 - Cuma 01:18 Bu haber 169 kez okundu
 
Bakkallar Odası Huzurevin de Yaşlılara İftar Verdi
Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Huzurevi’nde yaşlılara iftar programı düzenledi.
DÜNYA Haberi
Bakkallar Odası Huzurevin de Yaşlılara İftar Verdi

Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Huzurevi’nde yaşlılara iftar programı düzenledi. Düzenlenen iftar programına Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ekrem Pehlivan, Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Hasan Yançıl, Kahveciler Odası Başkanı Bülent Bilir, Tuhafiyeciler Odası Başkanı İsa Erol, Celepler Odası Başkanı İsmail Balaban, Marangozlar Odası Başkanı Kamil Güler, EKK Başkanı Erol Ayvaz, Terziler Odası Başkanı Kazım Avcı, UMESO Başkanı İsmail Pala, Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu üyeleri ile oda personeli katıldı. Başkan Hasan Yançıl iftarını yaşlılarla birlikte aynı masada açtı, yaşlılar ile sohbet etti.
 

Huzurevi’ndeki iftar programının ardından konuşan Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Hasan Yançıl şunları kaydetti: “Huzurevimizde iftar yapmak bizim için gerçekten çok önemli. Çünkü burada yaşlılarımızla aynı sofrada bulunmak, sorunlarını dinlemek, sohbet etmek güzeldi. Huzurevinde büyüklerimizle beraber iftar yapmanın mutluluğunu ve gururunu yaşadık. Davetimizi kırmayarak bizlerin yanında olan ve büyüklerimiz ile aynı masayı paylaşan Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ekrem Pehlivan ile oda başkanlarına yönetim ve denetim kurulu adına teşekkür ediyorum”.
 

Huzurevi’nde kalan yaşlılar da Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası’nın yaptığı güzel davranış ve jestinden dolayı Başkan Hasan Yançıl’a teşekkür ettiler.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı