Haber Detayı
02 Temmuz 2015 - Perşembe 03:31 Bu haber 317 kez okundu
 
Memursen den Ziyaretler
Balıkesir Memur Sen yeni Başkanı ile ziyaretlere hızlı başladı.
DÜNYA Haberi
Memursen den Ziyaretler

Balıkesir Memur Sen  yeni Başkanı ile ziyaretlere hızlı başladı. İl Başkanı Ahmet Gür Başkanlığında Şube Başkanları önce Vali Mustafa Yaman ı , sonra Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, arkasından da Karesi  Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ı ve Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu ziyaret etti. Çok samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretlerde il başkanı Ahmet Gür memurlarımızın talepleri, Balıkesir in ve ülkenin gündemi ile ilgili görüş alışverişlerinde bulunduk dedi.


BALIKESİR İN EN BÜYÜK  STK’SI  MEMUR SEN ‘DİR

Ziyarete Memur Sen İl Başkanı Ahmet Gür ün yansıra  ,Sağlık Sen Şube Başkanı Ömer Seyfettin Çelebi, Bem Bir Sen Şube başkanı Cenk Davulcu, Diyanet Sen Şube Başkanı İsmail Yıldırım ,Enerji Bir Sen Şube Başkanı Mehmet Sağay, Bayındır Memur Sen Şube Başkanı Bayram Şahin, Birlik Baber Sen Şube Başkanı Samet Gazan, Ulaştırma Memur Sen Şube Başkanı Veysel Yavuz katıldı.


ZİYARETLER DEVAM EDECEK

Memur Sen İl Başkanı Ahmet Gür;  ziyaretlerimiz devam edecek siyasi parti İl Başkanları ve İlçe Başkanları ,Rektör Bey, Başsavcımız, ve kurum idarecilerine ziyarette bulunacağız. . Balıkesir in en  büyük sivil toplum örgütü  Memur Sen olarak   Balıkesir e ve ülkemize katkı sağlayacağını düşündüğümüz en küçük bir harekette bile en önde yer alacağız . Bizi izlemeye devam edin, Dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı