Haber Detayı
30 Haziran 2015 - Salı 00:07 Bu haber 379 kez okundu
 
Balya Sokakları Renkleniyor
Balya Belediyesi mahallelerdeki cadde ve sokakları yeniliyor.
DÜNYA Haberi
Balya Sokakları Renkleniyor

Balya Belediyesi mahallelerdeki cadde ve sokakları yeniliyor. Belediye ekipleri kaldırım ve merdivenleri boyayarak güzel bir görüntüye kavuşturuyor.

Balya Belediyesi'nin çalışkan ve dinamik Başkanı Rüzgar'ın Oğlu Osman Kılıç Balya'yı baştan aşağı yenilemeye devam ediyor. Geçtiğimiz gün Başkan Osman Kılıç'ın talimatıyla başlayan kaldırım boyama çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Konu ile ilgili açıklama yapan Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç, " Belediye ekiplerimiz ilçemiz sokaklarını güzelleştirme  ve boyama çalışmalarına aralıksız devam ediyor. İlçemizdeki bütün caddelerimizi sokaklarımızı temizleyerek ve boyayarak daha güzel bir hale getiriyoruz. Balya bundan daha fazlasını hak ediyor. Bizim işimiz Balya'ya hizmet etmek. Her zaman söylüyorum, bizim işimiz de Balya, gücümüz de Balya" şeklinde konuştu.

Belediye ekiplerinin hummalı çalışmalarını gören Balya'lı vatandaşlar da, Balya Belediye ekiplerine ve Belediye Başkanı Osman Kılıç'a teşekkür etti. Vatandaşlar, "Başkanımız Osman Kılıç sayesinde ilçemiz temizleniyor, güzelleşiyor. Allah ondan razı olsun" dedi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı