Haber Detayı
29 Haziran 2015 - Pazartesi 00:24 Bu haber 225 kez okundu
 
Ahmet AKIN Vatandaşlarla İç İçe
CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, seçim bölgesi Balıkesir’de ziyaretlerine devam ediyor.
DÜNYA Haberi
Ahmet AKIN Vatandaşlarla İç İçe

CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, seçim bölgesi Balıkesir’de ziyaretlerine devam ediyor. Akın, mahallelerde verilen iftar yemeklerine katılıyor, partisinin ilçe örgütlerini ve sivil toplum örgütlerini ziyaret ediyor, Ramazan Ayı dolayısıyla düzenlenen etkinliklerde yer alıyor.

Edremit’te Güre, Akçay ve Zeytinli mahallelerini ziyaret eden Akın, vatandaşlarla sohbet etti, onların talep ve sıkıntılarını dinledi. Hemşerilerinin dile getirdiklerini büyük bir dikkatle dinleyen Akın, “Zaten sık sık buralarda olacağım. Sizin yanınızda mutluyum ben. Bu sıkıntıları hep birlikte çözeceğiz inşallah” dedi. Edremit ilçe örgütü ile Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı makamında ziyaret eden Akın, belediyenin başarılı çalışmalarının sürmesi dileğinde bulundu. Akın, kendisinin de her türlü desteği vermeye hazır olduğunu ifade etti.Akın, burada belediye personeliyle de bir araya gelerek “hayırlı Ramazanlar” diledi.

Ayvalık’ı da ziyaret eden Akın, Yeniköy Mahallesi’nde düzenlenen iftar yemeğine katıldı. Burada Ayvalıklı hemşerilerine kendi elleriyle yemek servisi yapan, “Hayırlı iftarlar, Ramazanlar olsun. Allah sofranızın bereketini artırsın” dedi. Akın, Ayvalık’tan Burhaniye ve Gömeç ilçelerine geçerek ilçe teşkilatlarını ziyaret etti. Akın, partililere hedefleri ve çalışmaları hakkında bilgi verdi. CHP’li Akın, Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Zeytinli Şubesi tarafından düzenlenen yaz konseri etkinliğine de katıldı. Burada vatandaşlarla sohbet eden Akın, dile getirilen sıkıntıları ve talepleri not aldı. Akın, “En kısa zaman içerisinde aldığım bu notların gereğini yerine getirmeye çalışacağım” ifadesini kullandı.  

-AKIN’A YOĞUN
 İLGİ-
Gönen’i de ziyaret eden Akın, burada yurttaşlar tarafından yoğun bir ilgi ve sevgiyle karşılandı. Akın, bu ilgi ve sevgiden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Hemşerilerimle birlikte olmaktan, onları dinlemekten, birlikte zaman geçirmekten büyük bir mutluluk duyuyorum” diye konuştu. Akın, Gönen’de Gönen Doğal Afetler Arama Kurtarma ve İlkyardım Derneği’nin (GÖNDAK)  iftar yemeği ile Plevne Mahallesi’nde düzenlenen iftar yemeğine katıldı. İftar yemeğinde GÖNDAK Yönetim Kurulu Başkanı Ünsal Acar ve derneğin yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Akın, Gönen ve Balıkesir çevresindeki enerji ve çevre çalışmaları ve yatrımlarına ilişkin bilgi aldı, kendi görüşlerini dile getirdi. Akın, Gönen CHP ilçe teşkilatı ile ilçede esnaf ziyareti yaptı, Tayfunspor Sosyal Tesisleri’ni ziyaret etti. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı