Haber Detayı
27 Haziran 2015 - Cumartesi 09:49 Bu haber 182 kez okundu
 
Balyaspor'da Hedef 3.Lig
Geçtiğimiz sezonu şampiyon olarak bitirip Balıkesir Süper Amatör Ligi'ne yükselen Balya Belediyespor'da yönetim yenilendi.
DÜNYA Haberi
Balyaspor'da Hedef 3.Lig

Geçtiğimiz sezonu şampiyon olarak bitirip Balıkesir Süper Amatör Ligi'ne yükselen Balya Belediyespor'da yönetim yenilendi.

Dün İvrindi'de bir araya gelen yeni kulüp yönetimi şampiyonluk yemini etti. Balya Belelediye Başkanı Osman Kılıç'ın da katıldığı toplantıda Balya Belediyespor'un yeni kulüp Başkanı Balıkesir'in tanınmış iş adamı Mehmet Güngören oldu. Başkan Güngören kulüp yeni sezonun hayırlı olmasını dilerken, yeni yönetim kurulu ise şu şekilde oluştu;  


BAŞKAN; MEHMET GÜNGÖREN  

2.BAŞKAN; MURAT AKPINAR  

SEKRETER; ENES AYGÜL  

SAYMAN; MEHMET CURA  

İDARİ AMİR; ŞAHİN İNAN  

GENEL KAPTAN; MURAT AKKAYA  

UMUMİ KAPTAN; AHMET ALİ AYDEMİR  

DENETLEME KURUL BAŞKANI; MEHMET SARIOĞLU  

ÜYELER NAİM ÇAKIR, MUHİTTİN ÇOBAN, ERSİN YÖRÜKOĞLU, ALİ OSMAN ÇOBAN,  


Yeni yönetim imza töreni sonrası görevlerine resmen başlarken, Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç, "Hedef 3.lig diyerek çıkmış olduğumuz yolda Balya Belediyespor'un ve Balya'nın daha güzel günlere gitmesi için, hedefine ulaşabilmesi adına göreve talip olan ve taşın altına elini koyan arkadaşlarıma teşekkür eder, yeni görevlerinde başarılar dilerim. Cenab-ı Allah hepinizden ayrı ayrı razı olsun ve mahcup etmesin, namerde muhtaç etmesin. Her zaman ve her şartta yanınızda olduğumu bilmenizi isterim" dedi Balya Belediyespor Başkanı Mehmet Güngören, Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç Balya Belediyespor yöneticileri ile birlikte toplu fotoğraf çektirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı