Haber Detayı
27 Haziran 2015 - Cumartesi 09:42 Bu haber 283 kez okundu
 
Kafaoğlu: Vatandaşların Mutluluğu Görmeye Değer
Altıeylül Belediyesi Ramazan etkinliklerine devam ediyor.
DÜNYA Haberi
Kafaoğlu: Vatandaşların Mutluluğu Görmeye Değer

Altıeylül Belediyesi Ramazan etkinliklerine devam ediyor.  Altıeylül Belediyesi iftar programlarının devamında Aslıhantepecik, Karakaya ve Pınarlı Mahallerinde iftar verdi. Aslıhantepecik halkı iftara yoğun ilgi gösterdi.

Kırsalda yaşayan vatandaşlara ilk kez belediye öncülüğünde bu yıl iftar veriliyor.  İftar programlarının devamında Atatürk Parkı’nda Bad-ı Saba, Yanık Gönüllüler, Dem Bu Dem, Namaz Tesbihatı gibi 10’dan fazla albümü bulunan Türk Tasavvuf Musikisi bestecisi ve sanatçısı Mustafa Demirci güzel sesi ile vatandaşlara tasavvuf müziği dinletisinde bulundu. Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Mustafa Demirci’ye teşekkür etti.


“94 MAHALLEDE 30 GÜN İFTAR VERİYORUZ”

Başkan Kafaoğlu burada yaptığı konuşmada “Çok güzel ramazanlar geçiriyoruz. Bu Ramazanlar sıradan değil,çok güzel geçiyor. Tasavvuf müziklerini huşu içerisinde dinliyoruz; profesyonel sesleri dinlemek çok güzel. Mustafa Demirci kardeşim yüreği ile okudu ve çok memnun olduk.  Kendileri Balıkesir’e ilk geliyorlar ama, son olmayacak. Her sene ramazan etkinliklerinde kendilerini aramızda görmek istiyoruz. Aynı anda her gün 3 mahallede iftarımız var. 94 mahallemizde 30 gün boyunca iftar veriyoruz. İlk kez kırsal mahallelerde belediye tarafından iftar veriliyor, buradaki vatandaşlarımız çok mutlu oldu. Biz seçilirken Altıeylül Mutlu İnsanlar Şehri olacak demiştik ve ramazan ayında vatandaşların mutluluğunu gördük, biz de mutlu olduk” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı