Haber Detayı
26 Haziran 2015 - Cuma 14:10 Bu haber 186 kez okundu
 
Başkan Yılmaz, durmak bilmiyor 
Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, gündüzleri ilçenin fiziki şartlarının çıtasını yükseltmek için geceleri de halkın, 11 Ayın Sultanı Ramazan Ayı'nı anlamlı ve eğlenceli bir atmosferde yaşamaları için çalışıyor
DÜNYA Haberi
Başkan Yılmaz, durmak bilmiyor 

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, ilçede yaşayan halkın sosyal refahını ve şehrin fiziki şartlarını yükseltmek için gece gündüz çalışıyor. Başkan Yılmaz, ekibiyle beraber Ramazan Ayı'nda kurduğu gönül sofraları, Karesi Bedesteni, Alihikmet Paşa Meydanı'nda birbirinden güzel etkinliklerle halka unutulmaz bir Ramazan ayı yaşatırken, gündüzleri de Fen İşleri, Park ve Bahçeler müdürlüklerinin çalışmalarını yakından takip ediyor.

Başkan Yılmaz, Sanayi 2. Kapı-Ticaret Borsası arasında kalan bozuk yolun asfaltlanmasının ardından bu kez de TOKİ Yeni Mahalle'nin kullanılamaz hale gelen bozuk yollarının asfalt çalışmasını başlattı. TOKİ'de yapılan asfalt çalışmalarını yerinde incelemek için sahaya giden Başkan Yılmaz, işçilerle sohbet edip, asfaltlama çalışmalarının kısa sürede bitirilmesini istedi. Halkın refahını düşünen ve insan odaklı çalışan Başkan Yılmaz, asfalt çalışmalarının ardından ilçenin çeşitli bölgelerinde yapılmaya başlanan parklara uygulanacak olan oyun gruplarını ve spor aletlerini inceledi.

Ramazan ayı olması nedeniyle huzurevini ziyaret ederek, büyüklerin gönüllerini alan Başkan Yılmaz, büyüklerimizin daha huzurlu ve çeşitli faaliyetlerle zaman geçirmeleri için huzur evinin içerisinde kaliteli hobi bahçelerinin yapılacağını müjdeledi. Büyüklerimizle vakit geçiren Başkan Yılmaz, onlarla uzun uzun sohbet edip, isteklerini dinledi.
Bedesten iğne atsan düşmez
Orucunu Büyükşehir Belediyesi'nin Balkonuk Center'da düzenlediği iftarda açan Başkan Yılmaz, il protokolü ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri bir araya geldi. İftarın ardından Karesi Bedesteni'ne geçen Başkan Yılmaz yine esnafı ziyaret edip hayırlı işler diledi. Her zaman olduğu gibi tıklım tıklım olan Karesi Bedesteni'nde çocuklar gönüllerince eğlendi, büyüklerde dostlarıyla bir arada sohbet etme imkanı buldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı