Haber Detayı
26 Haziran 2015 - Cuma 14:02 Bu haber 128 kez okundu
 
Enerjisine yetişilemiyor
Kurum iftar davetleri, Altıeylül mahalle sofraları, mahalle kahvehanelerinde vatandaşla istişareler, Ramazan etkinlikleri alanında program sonrası Atatürk Parkı’ndaki stantları tek tek dolaşıp esnafı selamladı. Başkanın bu hızını gören vatandaşlar, ‘Başkanım enerjinize yetişilemiyor’ şeklinde yorumlar yaptı
DÜNYA Haberi
Enerjisine yetişilemiyor

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, bu Ramazan da kendinden bekleneni yapıyor ve dur-durak bilmeden halkla iç içe olmaya devam ediyor. Gün boyu belediyedeki mesaisinin ardından, İftar Programlarına katılan Başkan, iftar sonrası mahalle ziyaretlerini de ihmal etmiyor.

Beraberinde Başkan Yarımcıları, Meclis üyeleri, İlçe teşkilatı ile mahalle iftarları sonrasında kahvehaneleri tek tek dolaşıp selamlaşan Başkan, ayrıca hasbıhal edip istek ve önerileri de dinliyor. Sadece seçim zamanı yöneticileri aralarında görmeye alışık olan vatandaşlar, Başkanı karşılarında gördüklerinde sevinç ve şaşkınlıklarını gizleyemiyorlar. Kahvehane ziyaretleriyle yetinmeyen Başkan Kafaoğlu, Atatürk Parkı’ndaki etkinliklere katılıp misafirleri ile vakit geçirmeye, Atatürk Parkındaki stantlarda esnafla istişarelere de devam ediyor.

Önceki gece Araştırmacı – Yazar Ali Toker ile sohbet programı sonrası park alanındaki stantları tek tek dolaşan Başkan Kafaoğlu kendisine ikram edilen 7 Aromalı Menengiç kahvesini çok beğendi ve vatandaşlara bu şifalı kahvenin tadına bakmalarını önerdi. Değişik meslek dallarından ve farklı illerden gelen esnafın stantlarında ürünler hakkında bilgiler alan Başkan Kafaoğlu, çocuklarında yoğun ilgisiyle karşılaştı. Kendisinin bu hızını gören vatandaşlar, Başkanımızın enerjisine yetişilemiyor şeklinde yorumlar yaptılar. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar vatandaşla iç içe vakit geçiren Başkan Zekai Kafaoğlu bu enerjisiyle gönülleri fethediyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı