Haber Detayı
16 Haziran 2015 - Salı 23:47 Bu haber 197 kez okundu
 
Helal Olsun Sana
Halkın ve Balıkesir'in sevgilisi ismail Ok dün mazbatasını alarak resmen MHP'nin 25. Dönem Milletvekili oldu
DÜNYA Haberi
Helal Olsun Sana

Halkın ve Balıkesir'in sevgilisi ismail Ok dün mazbatasını alarak resmen MHP'nin 25. Dönem Milletvekili oldu. Ok'un ilk icraatı ise "Helal Olsun" dedirtti. İsmail Ok Ankara'da birlikte çalışacağı danışmanlarını yıllarca Ülkü Ocaklarında ter dökmüş, kendini Ocaklara adamış, Ülkü terbiyesi ile yetişmiş, bu davanın çilesini çekmiş isimlerden oluşturdu. Ok'un bu hamlesi MHP'li yöneticiler ve seçmenler tarafından takdirle karşılandı.

Dün Balıkesir Adliyesinde Milliyetçi Hareket Partisi'nin adeta düğünü vardı. Tüm il, ilçe yöneticileri ve partililer 25. Dönem MHP Milletvekillerinin mazbata törenine katıldı.

Mazbatalarını alan vekilleri partililer tek tek tebrik ederken, tören sonrası adliye önünde toplu fotoğraf çekildi. Fotoğraf çekimi sonrası kısa bir konuşma yapan İsmail Ok, "Şehrim ve ülkem için kaldığımız yerden devam sloganının sadece yazılarda kalmayacağına şüpheniz olmasın. Bu vesile ile Şehrime,ülkeme ve Yüce Türk milletine ve elbette ki mensubu olmaktan gurur duyduğum davama ve partime hayırlı olmasını Yüce Rabbim den niyaz ediyorum" dedi

Rozetleri Rüzgar'ın Oğlu Kılıç Taktı

Mazbatalarını alıp resmen MHP Balıkesir Milletvekili olan İsmail Ok ve Recep Çetin'e tebrik rozetlerini Balya Belediye Başkanı Rüzgar'ın Oğlu Osman Kılıç taktı. İsmail Ok ve Recep Çetin'in Balıkesir'e çok büyük hizmetleri olacağını söyleyen Osman Kılıç, "Halkımızın büyük teveccühü ile seçilen vekillerimizi yürekten kutluyorum. Cenab-ı Allah Mensubu olmaktan onur duyduğum Milliyetçi Hareket Partisi'ne, Yüce Türk ve İslam Alemine hayırlı hizmetler sunmayı nasip etsin" dedi.

Sıra Recep Çetin'de

İsmail Ok'un ardından MHP'nin Ankara'ya gönderdiği ikinci isim olan Recep Çetin'in Danışmanlık konusunda İsmail Ok'un izlediği yolu izlemesi bekleniyor. Recep Çetin'in listedeki tüm vekillerin  Ankara'ya gitmesi için gece gündüz çalışan, Ülkü Ocaklarından yetişen ve kendini bu davaya adamış isimleri danışman olarak tercih etmesi gerek. Eğer Milletvekili Recep Çetin tercihini bu yönde kullanırsa tüm Partililerin  ve yöneticilerin takdirini kazanmış olacak...    

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı