Haber Detayı
06 Haziran 2015 - Cumartesi 21:38 Bu haber 137 kez okundu
 
Balya'yı Baştan Yaratıyor
Balya tarihinde böyle Belediye Başkanı görmedi. Rüzgar'ın Oğlu Osman Kılıç Balya'yı adeta baştan yaratıyor...
DÜNYA Haberi
Balya'yı Baştan Yaratıyor

Balya tarihinde böyle Belediye Başkanı görmedi. Rüzgar'ın Oğlu Osman Kılıç Balya'yı adeta baştan yaratıyor. Belediyenin yaptığı tüm çalışmaları yerinde inceleyen Kılıç, yeri geldiğinde kazmayı küreği eline alıp işleri kendi yapıyor.

Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç Orhanlar Mahallesinin temizlenmesi ve güzelleştirilmesi için startı verdi. İlk önce vatandaşlarla bir araya gelip onların dertlerini ve sıkıntılarını dinleyen Kılıç, daha sonra çalışma yapan belediye ekiplerinin yanına gitti. Çalışmaları yerinde inceleyen Kılıç, parke taşları döşeyen işçilere yardım etti. Yoldan geçen Balya'lı vatandaşlar Başkan Osman Kılıç'ı taktir ederken işte belediye başkanı böyle olur dedi.

Bizde millete efendilik yoktur, hizmet vardır diyen Rüzgar'ın Oğlu Osman Kılıç, "Yüce Türk Milletinin onurlu bir Ferdi olarak halkın gönül makamında yer almak için mücadele ediyor milletimin Hayır dualarını almak için çalışıyorum Ve en önemlisi de halkımın her zaman yanında olmak için mücadele ediyorum. ... Cenab ı Allah ın yardımı sizlerin duaları sayesinde gece gündüz demeden hizmet etmek için büyük bir hızla çalışıyorum. Halkımla aramızda kurduğumuz gönül bağı ile tertemiz bir sevgimiz var bu sevgi beni Balya belediye başkanı yaptı. Aynı inançla doğru bildiğim yolda yürümeye devam ediyorum. Cenab ı Allah ın izni ile sevenlerimin duaları sayesinde bu sevgi bizleri 2029 hedefine götürecek. Şehit kanları ile sulanmış ay yıldızlı al bayrağımıza hizmet edebilmeyi nasip etsin" şeklinde konuştu.Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı