Haber Detayı
19 Kasım 2015 - Perşembe 22:02 Bu haber 195 kez okundu
 
KULA YEM'DEN SEMİNER
‘’Laktasyon Dönemi Beslenme’’ Konulu Semineri Kaçırmayın!
DÜNYA Haberi
KULA YEM'DEN SEMİNER

‘’Laktasyon Dönemi Beslenme’’ Konulu Semineri Kaçırmayın!

 

Bölgenin en büyük yem üreticilerinden Kula Yem, ürettiği yemleri kullanan yetiştiricilerin bilgilenmesine büyük önem veriyor.

Sahada düzenlediği seminerlere aralıksız devam eden Kula Yem bölgelerden gelen talepler doğrultusunda gerçekleştirdiği eğitimlerini son olarak İzmir İğdeli Köyünde gerçekleştirdi.

İğdeli Kooperatifiyle ortak düzenlenen ve Kooperatif Başkanı Süleyman Top’un da yer aldığı ‘’Laktasyon Dönemi Besleme’’ konulu seminere canlı hayvan üretimi ile ilgilenen köy halkının katılımı yoğun oldu.

Seminere katılan üreticiler Kula Yem Veteriner Hekimi Alaeddin Bayram, Manisa Satış Şefi Hüseyin Şeker ve Aydın Satış Şefi Kadir Demirkapı tarafından, Laktasyon döneminde dikkat edilmesi gerekenler ve bu dönemde neler yapılması gerektiği konusunda slayt gösterisi eşliğinde bilgilendirildi.

Eğitimlerine hız kesmeden devam edecek olan Kula Yem, 26 Kasım saat 10.00’da İzmir Çayağzı Köyü ve 3 Aralık saat 10.00’da İzmir Kiraz merkez’de gerçekleştireceği eğitimlere tüm canlı hayvan yetiştiricilerini davet ediyor.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı