Haber Detayı
25 Şubat 2020 - Salı 08:34 Bu haber 350037 kez okundu
 
PEK SAMİMİ GELMEDİ!
Öğrenciler otobüsleri ve yolculuk ücretlerini eleştirerek, Başkandan konuya çözüm üretmesini istedi!
DÜNYA Haberi
PEK SAMİMİ GELMEDİ!

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın sabah mesajı öğrencilere pek samimi gelmedi. Kampüs otobüslerini kullanan öğrenciler, “Başkanı böyle poz vermek için değil de, gerçekten kampüse gitmek için otobüslere binsin de görsün halimizi” dedi...

 

Başkan Yücel Yılmaz’ın bu mesajı vatandaşlar tarafından beğenildi fakat öğrencilerin tepkisini çekti. Öğrenciler hem kampüs otobüslerinin doluluğundan, hem de fiyatların pahalılığından şikâyet etti.

 

Belediye Başkanı olmak ne kadar zor… Düşünsenize; 1 buçuk milyonluk bir şehri yönetiyorsunuz, o kadar hizmet üretiyorsunuz, elinizden geleni yapmaya çalışıyorsunuz, fakat bir türlü kimseyi memnun edemiyorsunuz. Bu söylediklerimizin aynısı dün sabah Balıkesir’de yaşandı. Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz dün sabah sosyal medya hesabından halk otobüsünde çekilmiş fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafa, “Günaydın güzel ülkem,günaydın güzel şehrim, günaydın kıymetli hemşehrilerim” yazan Yücel Yılmaz’a yüzlerce yorum geldi. Vatandaşların bir kısmı Başkanı tebrik ederken, özellikle öğrenciler fotoğrafın altını şikayet kutusuna çevirdi. Öğrenciler otobüsleri ve yolculuk ücretlerini eleştirerek, Başkandan konuya çözüm üretmesini istedi!

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı