Haber Detayı
11 Mayıs 2020 - Pazartesi 13:13 Bu haber 3869 kez okundu
 
ANNELER GÜNÜNDE ANLAMLI ZİYARET
BELEDİYE BAŞKANI NURETTİN GÜNEY’DEN ANNELER GÜNÜNDE ANLAMLI ZİYARET
YAŞAM Haberi
ANNELER GÜNÜNDE ANLAMLI ZİYARET

Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney ve Başkan yardımcısı Sibel Sarı, Anneler Günü nedeniyle Karapürçek Mahallesinde oturan 102 yaşındaki Kadriye Taylan’ı ziyaret etti

 

Başkan Güney ziyarette, asırlık çınar Kadriye Taylan’a İçişleri Bakanlığı ve Hazreti Hatice Vakfı iş birliğiyle 100 ve üstü yaşlardaki anneler adına Sakarya’da oluşturulan “Cennet Anneleri Hatıra Ormanı”nda, anneler günü hediyesi olarak kendi adına dikilen ağacın sertifikasını takdim etti. Ayrıca, Anneler Gününe özel hazırlanmış hediyeler verdi.
 

 

Ardından Şehit Sıddık Arslan, Şehit Kadir Çelik ve Şehit Ziya Orhan’ın annelerini ziyaret ederek Anneler Gününü kutlayan ve hediyeler veren Belediye Başkanı Nurettin Güney, “Bugün Anneler Günü dolayısıyla sizlerin yanına gelip elinizi öpüp bu özel gününüzde sizi yalnız bırakmak istemedik. Sizler hepimizin annesisiniz. Sizin yanınızda olmak hepimizin görevi.” dedi. 
 

Şehit annelerinin ziyaretinden sonra engelli ailelerini ve belediyeden emekli olmuş anneleri de evlerinde ziyaret ederek Anneler Gününü kutlayan Başkan Güney; kendilerine maske, kolonya ve anneler gününe özel hediyelerini taktim etti.
Ziyaret edilen aileler büyük mutluluk yaşayarak bu özel günde kendilerini unutmayan Başkan Güney'e teşekkür ettiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ANNELER, GÜNÜNDE, ANLAMLI, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı