Haber Detayı
02 Ekim 2020 - Cuma 15:30 Bu haber 12247 kez okundu
 
AK PARTİ BURHANİYE'DE ÇADIR KARIŞTI
Eski ilçe Başkanı Onur Bedir açtı ağzını yumdu gözünü! Bu laflar kavgada söylenmez!
SİYASET Haberi
AK PARTİ BURHANİYE'DE ÇADIR KARIŞTI

Eski ilçe Başkanı Onur Bedir açtı ağzını yumdu gözünü!
Bu laflar kavgada söylenmez!

İşte Onur Bedir'in sosyal medya hesabından yaptığı o açıklama;

Gördüğüm lüzum üzerine;

  AK Parti kurulduğundan beri üyesiyim.Partimizin tüm kademelerinde verilen görevi elimden geldiğince yaptığıma inanıyorum.
  2 defa atanarak 2 defa da İlçe Kongresinde seçilerek 4 defa mazbata alıp  5 yıl Burhaniye İlçe Başkanlığı görevini ekibimizle birlikte onurumuzla yaptık.
  İlçe Başkanlığım zamanında;3 genel seçim,1 Cumhurbaşkanlığı seçimi,1 Halk Oylaması ve 15 Temmuz hain darbe girişimi geçirdik.
  2 yıl önce İlçe Kongremizde karşıma aday olarak çıkıp kallavi tokat yiyen aklı evvel KUKLA,beni delege bile yazmayarak aklınca benden rövanş alacak..
 Hadi senin bende kuyruk acın var,beni delege yazmadın..
  Daha önce İlçe Başkanlığımızı ve Burhaniye ve Büyükşehir Belediye Meclis üyeliğimizi yapan Özer Koyuncu ve Pelitköy Belde Başkanlığı ve Burhaniye Belediye Meclis Üyeliği yapan Süleyman Suavi SÖYLER’i niye yazmadın..
 Daha da ilginci Burhaniye Belediye Meclis Üyemiz Namık Kemal Gedikoğlu Başkanımızı bile delege yazmamışsınız..
 Önümüzdeki günlerde yapılacak olan Burhaniye AK Parti İlçe Başkanlığı Kongresinde Genel Merkezimiz tarafından aday gösterilen Namık Kemal GEDİKOĞLU Başkanımız kendisine oy bile atamayacak.
 Deva’nın Burhaniye kurucu İlçe Başkanı Yasin BATMAZ ve kurucularından Fuat PEK’i delege olarak yazandan daha ne beklenir ki..
 Kısaca bu KUKLA Başganın amacı Burhaniye’de  AK Parti’yi 
paramparça edip,AĞA’sının yanına tıpış tıpış gitmek..Yolun açık olsun KUKLA Başgan..Giderken yanındaki KRİPTO’ları da al da git..
  Biz mi;son nefesimize kadar REİS’imizin kurduğu AK Parti’mizde nefer olmaya devaaammm..
Önümüzde ki günlerde yapılacak olan AK Parti Burhaniye İlçe Kongresi’nin Genel Merkezimiz tarafından aday gösterilen Namık Kemal GEDİKOĞLU Başkanımıza ve ekibine hayırlı olmasını temenni ediyorum..
Durmak yok,yola devam..
#UZUNADAM
Onur Bedir

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, PARTİ, BURHANİYE'DE, ÇADIR, KARIŞTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı