Haber Detayı
22 Mayıs 2020 - Cuma 12:36 Bu haber 4837 kez okundu
 
AHMET AKIN'DAN ŞEHİT KUZU'NUN AİLESİNE ZİYARET
CHP’Lİ AHMET AKIN İVRİNDİ, HAVRAN, BURHANİYE VE EDREMİT’TE
YAŞAM Haberi
AHMET AKIN'DAN ŞEHİT KUZU'NUN AİLESİNE ZİYARET

CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın, Balıkesir ve ilçelerinde ziyaretlerini sürdürüyor

 

Akın, 3 Mayıs’ta PKK’lı teröristlerle girdiği çatışmada şehit düşen Uzman Çavuş Hasan Kuzu’nun Okçular Mahallesi’ndeki ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Beraberinde CHP İlçe Başkanı Ayhan Arslanbey ile birlikte Şehit Hasan Kuzu’nun baba ocağında annesi Refika Kuzu’ya baş sağlığı dileyen Ahmet Akın, ailenin Ramazan Bayramı’nı da kutladı.

 

Ahmet Akın, Şehit Annesi Refika Kuzu’ya “Bu güzel vatan topraklarında huzur içinde ve güvenle yaşayabiliyorsak sizin dünyaya getirdiğiniz, gözünüz gibi sakınıp bu vatana bu millete hayırlı evlat olarak yetiştirip emanet ettiğiniz Şehit Hasan’ın ve Hasan gibi nice şehitlerimiz sayesindedir. Bizlere, özgürce ve huzurla bayramlarımızı kutlama imkânı veren, canlarını gözünü kırpmadan feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Sizin ve sizin gibi kutsal şehit anne ve babalarımızın ellerinden, şehit evlatlarının da gözlerinden öpüyorum” dedi.
 

 

Ahmet Akın, İvrindi’den sonra Havran, Burhaniye ve Edremit’te ziyaretler gerçekleştirdi. Havran’da ilçe Başkanı Naci Savaş ile birlikte Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Fikret Keser, Ziraat Odası Başkanı Adem Yakut’u ziyaret eden Ahmet Akın, Havranlı çiftçilerin ve esnafın sorunlarını dinledi. Daha sonra Burhaniye’de İlçe Başkanı Aylin Yıldırım ile birlikte Belediye Başkanı Ali Kemal Devecileri ziyaret eden Ahmet Akın, belediye başkanı Deveciler ve belediye çalışanlarına salgın sürecinde gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ettiklerini ifade etti.

 

Akın buradan Edremit’e geçerek CHP Edremit İlçe Başkanı Yusuf Yılmaz ve partililer ile bir araya geldi. Ardından Edremit Belediyesine geçen Ahmet Akın, Belediye Başkanı Selman Hasan Aslan’dan salgın sürecinde yürütülen çalışmalar hakkında verilen brifingi dinledi. Akın, Balıkesir Körfez bölgesinde son olarak Gömeç ve Ayvalık’ta ziyaretler gerçekleştirecek.  

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AHMET, AKIN'DAN, ŞEHİT, KUZU'NUN, AİLESİNE, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı