Balıkesir’de Eğinlioğlu rüzgarı - “BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN”
Balıkesir Posta Facebook Sayfası Balıkesir Posta Twitter Sayfası Balıkesir Posta RSS Servisi  
Anasayfa Hakkımızda Künye İletişim Reklam
Anasayfa Haberler Web TV Yazarlar Foto Galeri Özel Haberler Anketler Haber Arşivi İhbar Hattı
Gündem Siyaset Ekonomi Spor Dünya Sağlık Teknoloji Yaşam Kültür Eğitim Web TV

Balıkesir’de Eğinlioğlu rüzgarı

Okunma: 3195 Tarih: 12.2.2020
“BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN”

Ba­lı­ke­sir Ga­ze­te­ci­ler Radyo ve Te­le­viz­yon­cu­lar Der­ne­ği’nin kat­kı­la­rıy­la Ba­lı­ke­sir’e gelen hem hu­kuk­çu hem sa­nat­çı Ya­se­min Eğin­li­olu’nu Ba­lı­ke­sir­li öğ­ren­ci­ler ile bu­luş­tur­du. “Sanat Hukuk Ya­şa­mın Caz Hal­le­ri” baş­lı­ğı ile öğ­ren­ci­le­rin kar­şı­sı­na çıkan Ya­se­min Eğin­li­oğ­lu, Ba­lı­ke­sir’de ol­mak­tan mut­lu­luk duy­du­ğu­nu ifade ede­rek, “Ba­lı­ke­sir’in benim gön­lüm­de ayrı bir yeri var. Ba­lı­ke­sir Ga­ze­te­ci­ler Radyo ve Te­le­viz­yon­cu­lar Der­ne­ği ile Ba­lı­ke­sir Kent Kon­se­yi’nin et­kin­lik­le­ri kap­sa­mın­da Ba­lı­ke­sir’de ol­mak­tan mut­lu­luk duy­dum. Mimar Sinan En­düst­ri Mes­lek Li­se­si, Ana­do­lu Güzel Sa­nat­lar Li­se­si ve Ne­ca­ti­bey Eği­tim Fa­kül­te­sin­de bu­lu­nan öğ­ren­ci­ler­le bir araya gelip soh­bet et­me­nin key­fi­ni ya­şa­dım” dedi.

“TEŞEKKÜRLER”
Eğin­li­oğ­lu, “Çok özel­di. Ba­lı­ke­sir’in genç­le­ri­ne, ho­ca­la­rı­na te­şek­kür ede­rim. On­la­ra örnek ol­duy­sam yol gös­te­re­bil­diy­sem ne mutlu bana. Mimar Sinan En­düst­ri Mes­lek Li­se­si, Ba­lı­ke­sir Üni­ver­si­te­si Ne­ca­ti­bey Eği­tim Fa­kül­te­si ile Güzel Sa­nat­lar Li­se­si öğ­ren­ci­le­ri­ne de te­şek­kür ede­rim. Ba­lı­ke­sir Ga­ze­te­ci­ler Radyo Ve Te­le­viz­yon­cu­lar Der­ne­ği ile Ba­lı­ke­sir Be­le­di­ye­si­ne de da­vet­le­rin­den do­la­yı ayrı ayrı te­şek­kür ede­rim. Beni evim­den İstan­bul’dan al­dı­nız, mes­le­ğim, pi­ya­nom, ki­tap­la­rım­la Ba­lı­ke­sir­li genç­le­re gel­dim. On­la­ra mü­zi­ği, on­la­ra soh­be­ti­mi, on­la­ra sev­gi­mi, on­la­ra örnek ol­duy­sam ne mutlu bana” diye ko­nuş­tu.
“BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN”
Balıkesir Gazeteciler Radyo ve Televizyoncular Derneği Başkanı Osman Yurdusev, “Balıkesir’de eğitim gören öğrencilerimiz ile Yasemin Eğinli-oğlu’nu buluşturduk. Sanat Hukuk Yaşamın Caz Halleri konulu semin-erimiz büyük ses getirdi. Bu tip etkinliklerimiz derneğimizin çatısı al-tında devam edeceğiz. Yasemin Eğin-lioğlu’na Balıkesir Gazeteciler Radyo ve Televizyoncular Derneği adına teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google'da Paylaş Google'da Paylaş
Bu haberi paylaş
Haber Etiketleri :
  
UYARI: Küfür, hakaret, içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Haber Yorumları Bu Habere Toplam 0 Yorum Yapılmıştır.
Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır.
 
Alanyaspor - Balıkesirspor 1-1 Maç Özeti
Balıkesirspor - Gaziantepspor Maç Özeti
Balıkesirspor 3 - Bursaspor 0
Otoparkçı - Esnaf Kavgası 1 Ölü
 
 
Büyükşehir Belediyesi'nden Beklentileriniz
Daha Fazla İş İmkanı
Alt Yapı Çalışmaları
Sosyal Belediyecilik
Kültürel Etkinlikler
 
       
Anasayfa
Üyelik İşlemleri
Hakkımızda
İnsan Kaynakları
Arşiv
Künye
Ekonomi
Spor
Gündem
Bölge Haberleri
Sağlık
Magazin
E-Gazete
Röportaj ve Söyleşiler
Foto Galeri
Video Haberler
Firma Rehberi
Seri İlanlar
Balıkesir Posta Medya Grubu
©2012 - 2015 Tüm Hakları Saklıdır.
-12-