Değişimin adı Nurettin Güney - Güney: "Hiç­bir ayrım ol­ma­dan hiz­met ver­me­ye devam ede­ce­ğiz"
Balıkesir Posta Facebook Sayfası Balıkesir Posta Twitter Sayfası Balıkesir Posta RSS Servisi  
Anasayfa Hakkımızda Künye İletişim Reklam
Anasayfa Haberler Web TV Yazarlar Foto Galeri Özel Haberler Anketler Haber Arşivi İhbar Hattı
Gündem Siyaset Ekonomi Spor Dünya Sağlık Teknoloji Yaşam Kültür Eğitim Web TV

Değişimin adı Nurettin Güney

Okunma: 2369 Tarih: 5.4.2019 0
Güney: "Hiç­bir ayrım ol­ma­dan hiz­met ver­me­ye devam ede­ce­ğiz"

Su­sur­luk’ta 5 yılın ar­dın­dan be­le­di­ye­de de­ği­şim ya­şan­dı. Su­sur­luk­la­rın sev­di­ği say­dı­ğı bir isim olan Nu­ret­tin Güney 31 Mart 2019 yerel se­çim­le­rin­de yüzde 54,68 oy ora­nıy­la İYİ Parti’den Su­sur­luk Be­le­di­ye Baş­kan­lı­ğı ya­rı­şın­da bi­rin­ci ola­rak se­çi­mi ka­zan­dı. 

Se­çim­le­rin ar­dın­dan dün maz­ba­ta­sı­nı Su­sur­luk Ad­li­ye­sin­den alan Su­sur­luk Be­le­di­ye Baş­ka­nı Nu­ret­tin Güney eki­biy­le bir­lik­te Be­le­di­ye­ye gi­de­rek devir tes­lim tö­re­ni ile kol­tu­ğu­na otur­du.


Devir tes­lim tö­re­nin­de ko­nu­şan Su­sur­luk Be­le­di­ye Baş­ka­nı Nu­ret­tin Güney, “Güzel bir seçim ya­şa­dık. Bun­dan sonra 40 bin 100 in­sa­nı­mı­zın Be­le­di­ye­si­nin in­sa­nı ola­ca­ğız. Hiç­bir ayrım ol­ma­dan hiz­met ver­me­ye devam ede­ce­ğiz” diye ko­nuş­tu.


Su­sur­luk Be­le­di­ye Baş­ka­nı Nu­ret­tin Güney devir tes­lim ile kol­tu­ğa otur­du. 31 Mart 2019 yerel se­çim­le­ri­nin ar­dın­dan Su­sur­luk’ta İYİ Parti bay­ra­ğı­nı ta­şı­ya­cak olan Nu­ret­tin Güney, “Biz yolu Cum­hu­ri­yet Halk Par­ti­si, İyi Parti ve De­mok­rat Parti ile yola çık­tık. Biz par­ti­le­rin it­ti­fa­kı­yız ama biz mil­le­tin Su­sur­luk­la­rı­nın it­ti­fa­kı­yız. Şimdi Su­sur­luk’ta çivi ütüne çivi ça­ka­nın bir hay­si­ye­ti bir onuru var­dır. Biz bu da­va­ya Su­sur­luk’un 25 yıl­dır nüfus kay­be­den Su­sur­luk’a nü­fu­su­na nüfus kat­ma­ya gel­dik. Bu­nun­la il­gi­li tabi Bü­yük­şe­hir Ka­nu­nu­na göre Bü­yük­şe­hir Be­le­di­ye Baş­ka­nı­nın yet­ki­le­ri ve hiz­me­ti çok önem­li. Bu ko­nu­da Bü­yük­şe­hi­rin bize karşı gös­te­re­ce­ği olum­lu tavır son de­re­ce önem­li. Bunun ta­ki­bi­ni halk ola­rak takip ede­ce­ğiz.”dedi.


Güney söz­le­ri­ni şöyle sür­dür­dü: “Biz bi­li­niz ki bu Su­sur­luk’a gece gün­düz ça­lı­şa­cak bir eki­bi­miz var. İnşal­lah ha­yır­lı olur. Seçim dö­ne­min­de gayet mü­te­va­zi iyi bir ortam oldu. Bu­nun­la il­gi­li AK Parti yö­ne­ti­mi­ne te­şek­kür edi­yo­rum. Se­çi­me ka­tı­lan ar­ka­daş­la­ra Su­sur­luk bun­dan sonra, kır­gın­lık şehri ol­ma­ya­cak, ayrım şehri ol­ma­ya­cak. Bun­dan sonra 40 bin 100 in­sa­nı­mı­zın Be­le­di­ye­si­nin in­sa­nı ola­ca­ğız. Hiç­bir ayrım ol­ma­ya­cak. Malum ilk zi­ya­re­ti­mi en az oy al­dı­ğı­mız Ka­ra­köy’e yap­tım. Gö­nül­le­ri­ni aldım. 44 kö­yü­mü­ze aynı hiz­me­ti gö­tü­re­ce­ği­mi­zin hiç kim­se­nin şüp­he­si ol­ma­sın. İnşal­lah güzel bir ortam ola­cak. Ben bütün par­ti­li­le­ri­mi­zin, kamu gö­rev­li­le­rin­den Su­sur­luk’a çivi çak­ma­la­rı ko­nu­sun­da mü­te­va­zi ol­ma­la­rı­nı bek­li­yo­rum. Allah’a ema­net olu­nuz.” Haber-Fotoğraflar: Levent M.Başsaka

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google'da Paylaş Google'da Paylaş
Bu haberi paylaş
Haber Etiketleri :
  
UYARI: Küfür, hakaret, içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Haber Yorumları Bu Habere Toplam 0 Yorum Yapılmıştır.
Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır.
 
Alanyaspor - Balıkesirspor 1-1 Maç Özeti
Balıkesirspor - Gaziantepspor Maç Özeti
Balıkesirspor 3 - Bursaspor 0
Otoparkçı - Esnaf Kavgası 1 Ölü
 
 
Büyükşehir Belediyesi'nden Beklentileriniz
Daha Fazla İş İmkanı
Alt Yapı Çalışmaları
Sosyal Belediyecilik
Kültürel Etkinlikler
 
       
Anasayfa
Üyelik İşlemleri
Hakkımızda
İnsan Kaynakları
Arşiv
Künye
Ekonomi
Spor
Gündem
Bölge Haberleri
Sağlık
Magazin
E-Gazete
Röportaj ve Söyleşiler
Foto Galeri
Video Haberler
Firma Rehberi
Seri İlanlar
Balıkesir Posta Medya Grubu
©2012 - 2015 Tüm Hakları Saklıdır.
-11-